Special Laminat Parke

Anasayfa > Parke Çeşitleri > Special Laminat Parke

Special Laminat Parke

Laminant parkeler; sıkıştırılmış talaş üzerine reçine edilmiş olan kağıt baskıdır. Görünümü oldukça estetiktir. Zeminlerin en şık halidir. Laminant parke, bir parke değil, parke alt başlığı olarak kabul edilen kaplama malzemesidir. Dünya genelinde laminant parke için bu nitelendirilme yapılmaktadır. Laminant parkenin üretimi katmanlar ve aşamalar halinde olur. laminant parke katmanları:designfloor katalog


Belçika'dan ithat Special laminat parkeleri siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunuyoruz.


  • Üst Katman (Cila Tabakası)
  • Kağıt Tabaka
  • Hdf Tabakası
  • Denge Kağıdı

Bu katmanlar arasıda olan Hdf tabakası; kimyasallar ile karıştırılan odun talaşının yüksek basınç ve ısı altında preslenme aşamasıdır. Bütün aşamaların bir arada olmasıyla laminant parke oluşur.

Laminat Parke RenkleriLaminat parke renkleri oldukça farklı tonlarda evini parke ile döşetmek isteyenlerin tarzına uygun olarak belirleniyor. Açık ceviz renginden, koyu ceviz rengine; beyaz kayın renginden, sarı kayın rengine; bordo ve tonlarından; sarı ve kahve rengi tonlarına olmak üzere çok çeşitli parke renkleri vardır.

Laminat Parke ModelleriParke modellerinin seçiminde dikkatli olmalısınız. Çünkü laminant parke diğer parkeler gibi yüzeyi aşındığında veya eskidiğinde cilalanma özelliğine sahip değildir. Bunun için laminant parke modeli seçiminizi size ve evinize en uygun olacak şekilde seçmelisiniz. Birbirinden güzel ve farklı modellerle laminant parkeli zeminler neşeleniyor.


Balterio Grandeur Serisi
Balterio Impressio Serisi
Balterio Magnitude Serisi
Balterio Sretto Serisi
Balterio Tradition Quattro Serisi
Balterio Urban Wood Serisi
Balterio Tradition Sapphire Serisi
Balterio Tradition Sculpture Serisi
Vitality Serisi
Experince Plus Serisi