Hakkımızda

1984 yılından bugüne parke satışı, montaj ve uygulaması konusundaki tecrübelerini 2009 yılından itibaren kurumsal bir çatı altında Uğurluel Parke markasıyla müşterilerinin güvenini kazanarak büyümeye devam bir proje taahhüt ve hizmet firmasıdır.

Müşteri memnuniyeti ve ihtiyaçlarını temel esas alarak çalışmalarını sürdüren Uğurluel Parke; parke montajı, zemin kaplama uygulamaları, bakım-onarım ve tamir işlerinde kaliteden taviz vermeden sürdürmeyi prensip edinmiştir. Profesyonel ve tecrübeli ekibiyle müşterilerine özel zemin çözümleri sunmaya devam etmektedir.

Uğurluel Parke, 35 yıllık piyasa tecrübesini satış konusunda da sürdürmektedir. Lamine parke, masif parke, bambu parke, marküteri, special laminat parke, laminat parke, deck, merdiven, süpürgelik, yardımcı ürünler, PVC parke gibi zengin bir ürün gamıyla Uğurluel Parke, müşterilerine uzun ömürlü ve kaliteli ürünler sunmaktadır.

Uğurluel Parke olarak biz, sadece müşteri taleplerini yerine getirmekle yetinmeyip, teknolojinin ve bugünün şartlarında sektördeki gelişmeler doğrultusunda sizleri yönlendirme sorumluluğumuzun farkındayız. Ve bu sorumluluğumuzu zamanında ve en doğru bir biçimde yerine getirme gayreti içerindeyiz.

Çalışma hayatının içerisinde olduğumuz 35 yılı aşkın sürede her müşterimizi en iyi müşterimiz, her işimizi en önemli iş, her uygulamayı en önemli referansımız bildik. İtibar ve güvenin parayla satın alınamayacağının bilincindeyiz ve tüm ekibimizle birlikte çalışmalarınızda uzun süreli çözüm ortağınız olarak sizlerle birlikte çalışmaya aday olduğumuzu ifade etmekten mutluluk duymaktayız.