Hakkımızda

1984 yılından bugüne parke satışı ve uygulaması konusundaki tecrübelerini 2009 yılından itibaren kurumsal bir çatı altında Uğurlu El Parke markasıyla müşterilerinin güvenini kazanarak büyümeye devam eden bir proje taahhüt ve hizmet firmasıdır.

Müşteri memnuniyeti ve ihtiyaçlarını temel esas alarak çalışmalarını sürdüren Uğurlu El Parke; parke montajı, zemin kaplama uygulamaları, bakım-onarım ve tamir işlerini kaliteden taviz vermeden sürdürmeyi prensip edinmiştir. Profesyonel ve tecrübeli ekibiyle müşterilerine özel zemin çözümleri sunmaya devam etmektedir.

Uğurluel Parke, 35 yıllık piyasa tecrübesini satış konusunda da sürdürmektedir. Lamine parke, masif parke, bambu parke, marküteri, special laminat parke, laminat parke, deck, merdiven, süpürgelik, yardımcı ürünler, PVC parke gibi zengin bir ürün gamıyla Uğurlu El Parke, müşterilerine uzun ömürlü ve kaliteli ürünler sunmaktadır.

Uğurlu El Parke olarak biz, sadece müşteri taleplerini yerine getirmekle yetinmeyip, teknolojinin ve bugünün şartlarında sektördeki gelişmeler doğrultusunda sizleri yönlendirme sorumluluğumuzun farkındayız. Bu sorumluluğumuzu zamanında ve en doğru biçimde yerine getirme gayreti içerisindeyiz.

Çalışma hayatının içerisinde olduğumuz 35 yılı aşkın sürede her müşterimizi en iyi müşterimiz, her işimizi en önemli iş, her uygulamayı en önemli referansımız bildik. İtibar ve güvenin parayla satın alınamayacağının bilincindeyiz ve tüm ekibimizle birlikte projelerinizde uzun süreli çözüm ortağınız olarak sizlerle birlikte çalışmaya aday olduğumuzu ifade etmekten mutluluk duymaktayız.