İç Mekan Deck

Anasayfa > Ürünlerimiz > Deck > İç Mekan Deck

Afrika, Güney Amerika, Endonezya, Brezilya gibi çeşitli ülkelerden ithal edilen ağaç türleri Tik(teak), iroko, ipe, bankrai, afrormosia, garapa, jatoba, cumaru.

Havuz kenarları, bahçe yürüyüş yolları, cafe, restaurant, spor salonları, teras, banyo, balkon, kış bahçesi, cephede, tavanda. Bir çok alanda uzun yıllar sağlıklı dekoratif kullanım olanağı sağlanmaktadır. Düzenli bakımı yapılan ağaçların yaklaşık 60-70 yıl gibi uzun yıllar kullanılmaktadır. Doğada ömrünü tamamlamış belirli yaşlara ulaşan ağaçların kesimi yapılıp son sistem fırın ve makinalarla son şekli verilerek imalatı yapılır.

Ürünler: modüler deck ve karo deck plastik üzerine veya karkas üstüne taşınabilir olarak hazırlanır. Serbest boy deckler metal konstüksiyon üzerine karkas veya kontra monte edilerek belirli ara ölçüsü mesafelerde montaj edilebilir. Montaj deck klipsi yada vidalama yapıştırma yaparakta uygulanır. Serbest boy decklerin aralarına değişik renklerde(armuz) mastik çekilerek görünüm zenginliği katılır. Montajı biten mekan(minimum 15 gün bekletilir) diğer çalışmalarda bittikten sonra ağaç yüzeyleri son sistem makinalarla palet zımpara kullanarak sistre işlemi yapılır. Sistre biten mekana uygun vernik ve wax oil uygulanır. 2 ile 3 kat uygulama yapılır. Mekan kullanıma hazır olur. Detaylı bilgi için Uğurluel Parke ile iletişime geçiniz.


Özellikleri

  • En: 70, 80, 90, 100, 110, 120 mm
  • Kalınlık: 18, 19, 20, 21, 22 mm
  • Boy: 1000 - 4000 mm
  • Karo deck: 33 x33 - 40 x 40 - 50 x50 - 55.8 x 55.8 cm

Diğer Deck Çeşitleri

Dış Mekan Deck
İç Mekan Deck
Kompozit